Esimene digitaalne ajarännak

ERMil ja Audentese koolil on ERASMUS+ projekti raames valminud esimene digitaalne ajarännak Eestis. Kutsume teid digitaalselt rändama 21. augusti 1991. Mis toimus Eestis täna 32 aastat tagasi? Siin on digiajarännaku ja õppematerjalide link: https://digirannak.erm.ee/Ajarännak on mõeldud 9.-12. klasside õpilastele.

Kuidas toimida? Palun avage link,  lugege läbi mängu juhend, tutvuge õppematerjalidega, vaadake 6 peategelase tutvustavaid videosid ja siis rännakule! Mäng on tehniliselt jõukohane ka arvutikaugetele inimestele.

Digirännak jääb leitavaks ERMi,  Audentese ja EAÜSi kodulehtedel, saate rännata teile sobival ajal.

Oleme väga tänulikud kui leidub vabatahtlikke, kes prooviksid mängu läbi juba septetmbris või oktoobri alguses ja annaksid meile kasutajapoolset tagasisidet. Palun neil toredatel katsetajatel võtta minuga hiljemalt sept 1. nädalal ühendust (pillerohtla@gmail.com), et teaksin neile tagasiside küsimused saata. 

2024 aasta ajarännak viib meid septembrisse 1944 ning toimub koostöös Eesti Mälu Instituudiga. Täpsem info ja koolitused juba sügisel! Põnevat ning toredat uut kooliaastat ja ajas rändamiseni!Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Lõppes 24. uurimistööde võistlus

Seltsi reisile registreerimine on avatud!

Toimus seltsi üldkoosolek